Poznaj nas lepiej! - kilka informacji o CSM

mgr inż. Marcin Łapa

Właściciel, Automatyk

Początkowe doświadczenie zawodowe zdobywałem przy serwisie ciężkiego sprzętu budowalnego takiego jak agregaty prądotwórcze czy dźwigi. Kolejnym etapem mojej praktyki zawodowej była praca jako automatyk w wydziale wytwarzania energii w elektrociepłowni. Moja rola na tym stanowisku polegała na naprawach układów sterowania procesami produkcji, bieżącej konserwacji oraz nadzoru nad urządzeniami. Lata pracy pozwoliły mi wypracować umiejętności technicznego organizowania zadań oraz zdobycie wymaganych uprawnień zawodowych.

Wolny czas spędzam jako zapalony motocyklista.

Centrum Serwisowe Maszyn to stosunkowo młoda firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia przy serwisie maszyn oraz świadczenia usług w sektorze energetycznym. Posiadamy uprawnienia elektryczne i pomiarowe bez ograniczenia na wysokość napięcia. Przez kilkanaście lat gromadząc kapitał wiedzy nauczyliśmy się pracować skutecznie i profesjonalnie.

Nasza firma specjalizuje się w diagnozie i serwisie silników Perkins, MTU, Volvo, John Deere, Cube, Mistubishi, Caterpillar i wiele, wiele innych. Wykonujemy również pomiary elektryczne.

Po za tym, nasz zespół ma doświadczenie przy serwisie żurawi wieżowych takich jak Jaso, Terex, Liebherr czy Wolff. Jesteśmy w stanie przygotować dźwig do badania przez urząd dozoru technicznego. Posiadamy uprawnienia do konserwacji jak i obsługi żurawi wieżowych.

Na stronie nie znajdą państwo cennika usług, ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Naszym priorytetem jest najwyższa

jakość wykonywanej usługi w atrakcyjnej dla Państwa cenie. W sprawie wyceny proszę o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

CSM - Centrum Serwisowe Maszyn

ul. Moniuszki 19

22-400 Zamość

tel. 728 373 017

NIP: 92 228 923 28

© 2016 csm24h.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone

Grafika & Kodowanie: Adam Dłubak